-

valser : Bramki strzelone na wyjeździe liczą się podwójnie

Test na Polskę z certyfikatem koszerności

To jest piękny moment. Trzeba odpytać wszystkich po kolei z "polskich obozów koncentracyjnych". Wszystkich jak leci - Kwaśniewskich, Millerow, Schetynow, Bonich, Szejnfeldow, Michnikow, itd. Wszystkich bez wyjątku i wszystkich nagrać. Jak zaczną coś wyjaśniać, kręcić, przedstawiać, to właściwie od razu można ich walić w mordę, nie czekając, na miejscu i robić to za każdym razem jak jeszcze będą chcieli cokolwiek publicznie zabierać głos. Bez ostrzeżenia, bez wyjątku i bez litości.tagi:

valser
30 stycznia 2018 04:47
9     1154    5 zaloguj sie by polubić
komentarze:
ewa-rembikowska @valser
30 stycznia 2018 08:48

no i niech podadzą adresy - gdzie znajdowały się te "polskie obozy koncentracyjne"?

zaloguj się by móc komentować

Draniu @valser
30 stycznia 2018 09:09

Wszystko niby jest takie proste,a jednak wybrańcy parlamentarni .,jednak muszą komplikować .. Mniejszość etniczna w tym wypadku Żydzi, liczy około 2tys. . Mniejszość winna się podporządkować większości.. A jak coś nie pasuje, wolna droga ,nikt nikogo w Polsce nie trzyma na siłę..Wszak Michnik obiecywał,ze po przegranych wyborach wyemigruje..Czestotliwosc lotów do Izraela jest wystarczająca..Te wszystkie deklaracje ,dyskusję ,umizgi to jeden wielki przerost formy nad treścią... A wszyscy ulegają rozpaczliwej histerii Żydów,którzy swoim specyficznym talmudycznym zwyczajem ,próbują wmówić,że czarne jest białe ,a białe jest czarne.. Oczywiście cały ten kłamliwy cyrk,który zapoczątkowała Pani ambasador ,powinien być wysmiany, cała sprawa powinna być wykpiona.. Po co bić,szkoda energii , im właśnie o to chodzi, żeby sprowokować i krzyczeć na cały świat ,że Żyda się bije.. A za co ,to już jest nieważne ,ważne jest ,że Żyda się bije i gnębi.. To jest taka ich taktyka. Ich nachalnosc i bezczelność, ma to do siebie ,że wyprasza się drzwiami, a wchodzą oknem, zawsze tak było,jest i będzie.. A naiwni dobrotliwi Polacy ,dają się wkrecać w tę ich specyficzny styl życia.. Kabaret jest odpowiednim miejscem, aby takie sytuacje przedstawiać.. 

zaloguj się by móc komentować

Maryla-Sztajer @valser
30 stycznia 2018 11:12

No więc najlepiej zachował się PAD...pojechał do Zakopanego

.

 

zaloguj się by móc komentować

cbrengland @valser
30 stycznia 2018 11:13

Popieram. 

To dobry moment, by odrzucić ziarno od plew. Tylko, ze my to juz wiemy od co najmnrj epoki Tuska no i co? I nic.

zaloguj się by móc komentować

onyx @valser
30 stycznia 2018 16:05

Nie trzeba pytać, sami powiedzą co im w duszy gra.

https://twitter.com/ZalewskiPawel/status/957734770598916097

zaloguj się by móc komentować

Magazynier @valser
30 stycznia 2018 16:17

Chyba że robią to w ramach działalności artystycznej lub naukowej. Wtedy mają gwaratowaną niekaralność. Dowiedziałem się tego, dzięki Zadziornemu Mietkowi, z którym ostatnio rzadko się zgadzam, ale tym nie miałem wyjścia, musiałem zgodzić. Niecałkiem się zgodziłem, ale ta dziura w tej ustawie jest i zieje. Paragraf 3 artukułu 55a rzeczonej ustawy. No niestety nasze dzieci jeszcze będą miały całą kupę roboty z tymi obozami, a my to na pewno: 

„Art. 55a. 1. Kto publicznie i wbrew faktom przypisuje Narodowi Polskiemu lub Państwu Polskiemu odpowiedzialność lub współodpowiedzialność za popełnione przez III Rzeszę Niemiecką zbrodnie nazistowskie określone w art. 6 Karty Międzynarodowego Trybunału Wojskowego załączonej do Porozumienia międzynarodowego w przedmiocie ścigania i karania głównych przestępców wojennych Osi Europejskiej, podpisanego w Londynie dnia 8 sierpnia 1945 r. (Dz. U. z 1947 r. poz. 367), lub za inne przestępstwa stanowiące zbrodnie przeciwko pokojowi, ludzkości lub zbrodnie wojenne lub w inny sposób rażąco pomniejsza odpowiedzialność rzeczywistych sprawców tych zbrodni, podlega grzywnie lub karze pozbawienia wolności do lat 3. Wyrok jest podawany do publicznej wiadomości.

2. Jeżeli sprawca czynu określonego w ust. 1 działa nieumyślnie, podlega grzywnie lub karze ograniczenia wolności.

3. Nie popełnia przestępstwa sprawca czynu zabronionego określonego w ust. 1 i 2, jeżeli dopuścił się tego czynu w ramach działalności artystycznej lub naukowej.”

http://orka.sejm.gov.pl/opinie8.nsf/nazwa/771_u/$file/771_u.pdf

 

zaloguj się by móc komentować

genezy @onyx 30 stycznia 2018 16:05
30 stycznia 2018 16:48

Im tak nie gra- oni cisną pedał, za przeproszeniem, gazu.

zaloguj się by móc komentować

stanislaw-orda @Magazynier 30 stycznia 2018 16:17
30 stycznia 2018 18:54

raj dla komedjantów i innych kabareciarzy nadal będzie ział otworem

zaloguj się by móc komentować

Paris @Draniu 30 stycznia 2018 09:09
30 stycznia 2018 21:24

To wszystko to prawda...

... co Pan napisal, ze  Zyd  to wyjatkowa  MENDA  jest  i  NIGDZIE  go  nie lubia  !!!

Ja nie widze zadnej paniki w narodzie... a histerie "strugaja" presstytutki, zreszta juz "zjednoczone",  czesc pSZeTstawicieli narodu i stare kiejkuty... tylko i wylacznie... i nie ma co dramatyzowac albo  dac sobie wmawiac te dete, strugane protesty.

Trzeba zachowac spokoj... i pilnie obserwowac tych zaprzancow i sprzedawczykow polskiego narodu...  prawda i racja jest po naszej stronie  !!!

Szwaby maja swoje problemy... Franki z polnocnej Francji prawie sie topia... a w Syrii Bashar tez wstaje z kolan... duzo sie dzieje, a bankructwo postepuje... za 10 dni zaczynaja sie igrzyska... i tu nalezy bacznie obserwowac co sie bedzie dzialo  !!!

zaloguj się by móc komentować

zaloguj się by móc komentować